Burnumun Ucu Çok Aşağıda Ne Yapmalıyım?   

Burnumun Ucu Çok Aşağıda Ne Yapmalıyım?  

Yüzümüzün hatlarını veren yegane uzuvlardan bir tanesi kesinlikle burnumuzdur. Burnumuzun görüntüsü, çehremizin güzelliğini yansıtmaktadır. Keskin hatlara sahip olmasından ötürü direkt dikkat çekmektedir. Bunun gibi diğer bir konu daha vardır ki o da tabii ki elmacık kemikleridir. Zaten, kadınlar genel itibariyle makyajla elmacık kemiklerini daha belirgin yapmanın mesaisini ayna karşısında vermektedirler. Ancak daha kesin çözüm isteyenler için estetik cerrahisinde Bişektomi operasyonları da yerini almıştır.

Burnunuzun görünümünden memnun değil misiniz? En çok gelen şikayetler arasında burnunun ucunun çok aşağıda olduğunu söyleyen kadınlar yer almaktadır. Bu durum sıklıkla karşılaşılanlar arasındadır. Eğer kişi burnunun ucunun çok aşağıda olduğunu düşünüyorsa tabii ki estetik cerrahi operasyonlarına yönelmelidir. Başarılı deneyimli cerrahlarla birlikte, istediğiniz görünüme kavuşmanız kesindir.

Kapalı burun estetiği , iz kalmadan kısa süre içerisinde hastalara uygulanır. Operasyonda genel anestezi kullanılır. Amaç tabii ki ilk olarak estetik amaçlarla yola çıkmaktır. Ancak tabii ki salt kozmetik birtakım sebepleri hedefleyip, fonksiyonel olan hiçbir şeyi dikkate almamak büyük bir hata olacaktır. Uzman cerrahlar mutlaka burnun fonksiyonel açıdan da sağlıklı şekilde iş görebilmesini plan dahiline ekleyeceklerdir.

Burun estetiği sırasında bahsetmiş olduğumuz salt estetik amaçlar için bir operasyon uygulaması sonrasında ne yazık ki revizyon burun estetiği talebinde bulunulabiliyor. Hastalar, gerek estetik açıdan gerekse de fonksiyonel açıdan burunlarında bir şeylerin yolunda olmadıklarını belirtebiliyorlar. Bu şekilde ikinci bir operasyon hekimler tarafından belirleniyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigaralarda En İyi Fiyat Seçenekleri

Elektronik Sigaralarda En İyi Fiyat Seçenekleri

Botoks Nedir? Nasıl Uygulanır?

Botoks Nedir? Nasıl Uygulanır?

Bursa Otel Spa Masaj Çeşitleri

Bursa Otel Spa Masaj Çeşitleri

Lazer Operasyonu Zararlı mı?

Lazer Operasyonu Zararlı mı?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir