Enkay İnşaat’tan Görünce Vazgeçemeyeceğiniz Bir Proje Hayata Geçiyor

Enkay İnşaat’tan Görünce Vazgeçemeyeceğiniz Bir Proje Hayata Geçiyor

Konya’nın en gözde mahallesinde yepyeni bir projeye imza atmak için kollarını sıvayan Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Doğan ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert, Konya’da İnşaat sektöründe farklı bir soluk aldıracak.

3+1 daireden oluşacak yeni projesi, Konya’da Emlak sektöründe duyurulur duyulmaz yatırım yapmak isteyenler tarafından neredeyse kapış kapış satılmaya başladı. Henüz projenin adının bile konmadığı yeni projesi, bitince çok büyük ses çıkaracak ve gündemden hiç düşmeyecek.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak alanındaki en geniş daireler Enkay İnşaat tarafından yapıldığı bir kenara not etmeniz gerektiğini istiyoruz. Tabi ki yazılanlar doğru değil diyebilirsiniz! Sizlerden Enkay İnşaat ofisimize gelmenizi ve şantiyelerimizi gezmeye davet ediyoruz. Çünkü Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat’ta ne kadar farklı çalıştığımızı görmeniz bizleri son derece memnun edecektir.

Kurulduğu günden bugüne hayata geçirdiği projelerde kalitesinden asla taviz vermeyen ve adından sıkça söz ettiren Enkay İnşaat, hayata geçirdiği projelere verdiği isimlerle Konya’da Emlak sektöründe tercih edilen tek firma konumunda. Bunlara bir örnek ise Sultan Sitesi ve Karaaslan konutları…

Haberimizin başlığında da yer verdiğimiz gibi Enkay İnşaat, Konya’da İnşaat sektöründe yıldızı sürekli parlayan firma konumunda olmaya devam edecektir. Enkay İnşaat tarafından yaptırılan ve ailelerin büyük bir mutlulukla yaşamlarını sürmektedir. Sizde bu projelerimizi yakından görmeli ve kalitemizi yerinde tespit etmelisiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yuvarlak Banyo Olur Mu?

Yuvarlak Banyo Olur Mu?

Bursa Spa Merkezi

Bursa Spa Merkezi

Bahçeşehir Ekonomik Taşımacılık

Bahçeşehir Ekonomik Taşımacılık

Rent A Car Sigortası Neleri Kapsar?

Rent A Car Sigortası Neleri Kapsar?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir