Gülüşünüzün Estetiğini Belirleyen Faktörler

Gülüşünüzün Estetiğini Belirleyen Faktörler

Gülüş estetiği denilen kavramı hiç duydunuz mu? Gülüş estetiği, özellikle de çenemiz ve dişimizle bizatihi ilgili olan bir konudur. Günümüzde güzellik endüstrisinin artmasıyla birlikte, iş alımı süreçlerinde dahi bu tarz konulara dikkat çekilmekte olduğunu biliyoruz. Yani artık dişlerimiz ya da çenemiz yalnızca yediğimiz yemekleri öğütmek gibi tamamen teknik bir altyapı ile karşımızda yer almıyorlar. Bunun yanında gülüşlerimizin daha estetik, özgüvenli bir görüntüye sahip olmasında da çeşitli roller sahipleniyorlar. Ve Eryaman diş hekimlerinin söylediklerine göre de, araştırmalar, gülüşlerine güvenen kişilerin hayat kalitelerinin çok daha yüksek olduğunu söylemekte, göstermektedir. Dolayısıyla güzel bir gülüş elde etmek için diş bakımı, gerekirse profesyonel bir yardım düne göre çok daha önemli bir hale gelmiştir.

Gülüş Estetiğinde Çenenin Önemi

Profesyonel Sincan diş hekimlerinin müdahaleleri ile birlikte gülüş estetiği içerisinde muhakkak yer tutmakta olan çene eğriliği gibi bazı eklem problemleri de düzeltilerek, daha güzel bir görüntü elde edilmektedir. Çene gelişimi beklenenin aksine bir şekilde gelişim göstermişse, bu görüntü, aynada birtakım estetik bozukluklara sebebiyet verebilmektedir. Çene bazen daha arkada ya daha önde olabilmektedir. Bu durumlarda Kahramankazan diş hekimleri, cerrahi müdahaleler ile birlikte, çene estetiğinin beklenen o güzel görüntüye kavuşmasını sağlamaktadırlar. Peki, bu durumlarda ne gibi işlemler uygulanmaktadır?

  • İlk adımda diş teli uygulaması yapılarak, dişlerin olması gereken hizaya gelmesi sağlanıyor
  • Sonrasında genel anestezi uzmanlar ve cerrahlar, ortak bir çalışma sonucunda, çenelerin konumunu düzeltmek için kişiyi ameliyata alıyor
sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigaralarda En İyi Fiyat Seçenekleri

Elektronik Sigaralarda En İyi Fiyat Seçenekleri

Botoks Nedir? Nasıl Uygulanır?

Botoks Nedir? Nasıl Uygulanır?

Bursa Otel Spa Masaj Çeşitleri

Bursa Otel Spa Masaj Çeşitleri

Lazer Operasyonu Zararlı mı?

Lazer Operasyonu Zararlı mı?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir