Iqos Nedir?

Iqos Nedir?

Philips Morris İnternational üretimi olan iqos tütünü yakmadan 350 derecede buharlaşma özelliği olan elektronik sigaradır. Sarf malzemesi yaklaşık olarak 3 cm uzunluğundaki heets adı verilen tütün çubukları ile kullanılır. Yeni nesil dijital elektronik sigara ya da tütün buharlaştırıcı olarak da bilinir. Bu elektronik sigaraların ülkemizde resmi olarak satışı yapılmamaktadır. Elektronik sigarayı temin etmek isteyenler web sitemize girerek satın alabilir. İqos dijital buharlaştırıcı tıpkı diğer sigaralar gibi kapalı alan ya da toplu taşıma araçlarında kullanılması mümkün değildir.

İqos Elektronik Sigara Firması

Philip Morris tarafından üretilen ıqos sigara, mini tütün kartuşları olan sigaraları yakmadan sadece hafif ıslatarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda kimyasal madde olmadan nikotin buharı üretebilen bir firmanın ürünüdür. Günümüzde elektronik sigara sektöründe hızla yükselen firmamız günlük sigara içme isteğinizi karşılayacak bir ürün tasarlamıştır. Sigaraların içinde bulunan zararlı madde ve katranı bu ürün yok etmektedir.

Sigaraların ağır ve rahatsız edici kokusu her yere dağılır. Fakat iqos elektronik sigara kötü kokuların yayılmasını ve rahatsızlığını ortadan kaldıran son derece başarılı bir cihazdır. Firma olarak cihazdan içilecek sigaranın bir tütün buharını içine çekip keyif veren sigaraların içindeki zararlardan arındırılmış bir ürünü başarı ile müşterilerine sunar.

İqos Sigaranın Teknik Özellikleri

Elektronik sigara firması olarak müşterilerimizin kullanabileceği basit ve tasarruflu bir ürün tasarlamış bulunmaktayız. İqos sigaralarının kartuşları her birinin 14 çekimlik ya da 6 dakikalık kullanımı vardır. Her kartuş 1 sigara ile eşdeğerdir ve sigaraya oranla % 90 iqos iluma daha sağlıklıdır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Güvenilir Mutfak Ekipmanları

Güvenilir Mutfak Ekipmanları

Çağdaş Bir Tavan Sistemi Olarak Baffle Tavan

Çağdaş Bir Tavan Sistemi Olarak Baffle Tavan

Güvenilir Mantolama Hizmeti

Güvenilir Mantolama Hizmeti

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir