Kiralık Araçların Arızası Oluştuğunda Ne Yapılmalıdır?

Kiralık Araçların Arızası Oluştuğunda Ne Yapılmalıdır?

Ankara araç kiralama hizmetleriyle teminini gerçekleştirmiş olduğunuz aracın arıza yapması durumunda, firmalar ile iletişime geçiyorsunuz. Firmalar, araç teminlerini gerçekleştirirken, bu tip durumlarda aramanız adına sizlere farklı bir numara vermektedirler. Çalıntı durumların, kaza durumlarında ve arıza durumlarında; firma ile bu iletişim numarası ile iletişim kurabiliyorsunuz. Firmalara durumu bu iletişim numaraları üzerinden bildiriyorsunuz.

Ankara Rent A Car firmaları, genel olarak GPRS üzerinden araç takibi yapmaktadırlar. Kiralamış olduğunuz araç bilgisini geçtiğinizde, firma, kısa süre içerisinde, o anda bulunduğunuz konumu, lokasyonu tespit edecektir. Firmalar bu aşamada, hemen yol yardım ekibini devreye sokacaklardır. Ve aracınızın arızasının giderilmesi esnasında da, ihtiyacınıza yönelik olarak aynı sınıfa ait olan başka bir araç sizlere ulaştırılacaktır.

Aracınızın arızası eğer uzun sürecekse ve sizin araç kirama talebiniz sınırlı bir süreç içerisindeyse, size geçici olarak teslim edilmiş olan aracı kullanmanız talep edilebilir. Bu tarz durumlarda, firma ile özel olarak iletişime geçerek, durumdan memnuniyetinizi bildirebilirsiniz. Eğer geçici olarak teslim edilen aracınızın ihtiyacınızı karşılayamayacak olduğunu düşünüyorsanız, bunu bildirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde yeni araç sizlere iletilecektir.

Ankara havalimanı araç kiralama hizmetlerinizi aldığınızda, tabii ki daha büyük araçlar kiralamak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda oluşacak arıza durumlarında, mutlaka benzer teknik özellikleri barındırmakta olan bir araç talep etmelisiniz. Firmalar, eğer kurumsal şekilde hizmet veriyor, güvenilirlik ve yasal olma durumlarını önemsiyorsa, mutlaka gereken hizmetleri sizlere vereceklerdir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Nedir?

Iqos Nedir?

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Güvenilir Mutfak Ekipmanları

Güvenilir Mutfak Ekipmanları

Çağdaş Bir Tavan Sistemi Olarak Baffle Tavan

Çağdaş Bir Tavan Sistemi Olarak Baffle Tavan

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir