Müşteri İlişkileri Yönetiminde Etkin Bir Model

Müşteri İlişkileri Yönetiminde Etkin Bir Model

İnsanların, iş süreçlerinin ve teknolojinin etkin bir yönetimle ortak bir hedefe yönelmesini sağlayan salesforce crm , mutlu müşteriler oluşturmak için kurulan bir yazılımdır. Mark Benioff tarafından kurulan sistem 1999 yılından bu yana 100000’den fazla kurumda kullanılan bir yazılım haline gelmiştir. San Francisco merkezli şirketin dünya genelinde yetkili bayileri ile satışları sürdürülmektedir. Forbes 2011, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında en yenilikçi şirket olarak seçtiği firma bu anlamda rakiplerine oranla çok önemli bir başarı sağlamıştır.

Yenilikçi özelliklerinde en önemli pay sosyal medyayı ve mobil cihazlar arasındaki bağlantıları kullanması olmaktadır. Ve oluşturduğu geniş veri havuzunu kullandığı raporlamaları ile pazarlama alanında firmalara çok önemli ivmeler katmaktadır. Genel mantığına bakılacak olursa daha az yönetimle daha çok satışa odaklanan araçları barındıran yazılım ile hız, etkili çalışmalar ve satış başarısı ile sonuçlanan pazarlama yönetiminden oluşmaktadır. Bu alanda salesforce crm demo sürümünü kullanabilir ve bu mükemmel özellikleri kendinizde deneyebilirsiniz. Bu sayede getirileri hakkında kendi deneyimleriniz üzerinden fikirler yürütme imkânınızda olacaktır.

Müşterilerinizin paylaşımlarının toplandığı bilgi havuzu sayesinde etkin kampanyalar yürütebilir ve bir nevi müşterilerinizin aklından geçenleri hizmet olarak sunarak onları şaşırtabilir, memnuniyet elde edebilirsiniz. Bu etkili yönetimi kullanabilmek için salesforce Türkiye yetkililerine ulaşabilir ve firmanız için en doğru çözümün sunulduğu sürümü tercih ederek bu yenilikçi sistemi sizde anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Uşak Araç Kiralama ve Hizmetlerimiz

Uşak Araç Kiralama ve Hizmetlerimiz

Cami Halısı Modelleri

Cami Halısı Modelleri

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir