Rent A Car Sigortası Neleri Kapsar?

Rent A Car Sigortası Neleri Kapsar?

Ankara araç kiralama işlemleri içerisinde gerçekleşebilecek en kötü şey nedir? Hırsızlık? Kaza? Bir derecelendirme yapmak istemeyiz. Ancak kaza olayına baktığımızda, sanıyoruz burada her üç öznenin de zarar gördüğünü görmekteyiz. Araç sahibinin, firmanın ve müşterinin. Dolayısıyla bugün özellikle müşteriler tarafından kiralama hizmetleri öncesinde sorgulanmakta olan en önemli detay, kasko ve sigorta olmaktadır.

Ordu rent a car hizmetleri vermekte olan firmalara baktığımızda, güvenilir olan şirketlerin ilk olarak Rent A Car Kaskosu başlığını paylaştıklarını görürüz. Bu konu gerçekten de kişilerin güvenceleri arasında yer alacaktır. Müşteriler için ekstra masraflardan da kaçınma durumu söz konusu olacaktır.

Firmalarda yer almakta olan sigorta tabii ki belirli detayları kapsarken bazı konuları içine almamaktadır. Önemli olan da kapsama alanı dışında yer alan detayların biliniyor olmasıdır. Müşterilerin kasko sahibi araçları Trabzon araç kiralama hizmetleri hile rezerve ediyor olmaları, hala belirli sorumluluklarının olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Firmalar tarafından alınmış olan kasko paketi içerisinde aşağıdaki durumlar geçerliliğini yitirmektedir:

  • Alkollü veya bir uyuşturucunun etkisinde direksiyon başında olmak
  • Hız limitine uymamak
  • Kaza sırasında aracın konumunu değiştirmek
  • Sigorta kapsamında önemli olan birtakım kaza tespit raporu gibi alkol raporu gibi detayların belgelerini almamak
  • Anahtarın ve ruhsatın kaybedilmesi

Bu maddelerden herhangi bir tanesi kaza sırasında söz konusuysa, müşterilerin kendilerinin de ekstra bir ödeme yapmaları zorunludur.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yuvarlak Banyo Olur Mu?

Yuvarlak Banyo Olur Mu?

Bursa Spa Merkezi

Bursa Spa Merkezi

Enkay İnşaat’tan Görünce Vazgeçemeyeceğiniz Bir Proje Hayata Geçiyor

Enkay İnşaat’tan Görünce Vazgeçemeyeceğiniz Bir Proje Hayata Geçiyor

Bahçeşehir Ekonomik Taşımacılık

Bahçeşehir Ekonomik Taşımacılık

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir