Ofisinde Alan Sıkıntısı Olanlara Cam Bölme Sistemleri

Ofisinde Alan Sıkıntısı Olanlara Cam Bölme Sistemleri

İş yerlerinde çalışanlar için alan ayarlama problemi çok sık gündeme gelmektedir. Kimi zaman alan yetersizliği kimi zaman ise aynı iş yeri içerisinde ayrıcalıklı ofis alanı ihtiyacından dolayı daha fazla ayrı mekan sağlanması için ekonomik ve pratik çözümler aranır. Bölme sistemleri ile alan içerisinde alan yaratmak, tercih edilebilecek en ekonomik ve pratik çözümlerden birisidir. Ancak kaliteli bir planlama ve uygulama şartı ile iyi bir tercih olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Uygulamadaki amaç az maliyetle yeterli ve kaliteli bir sonuç almak olduğu için, bölme sistemlerinde kullanılan malzeme ve işçilik niteliği önemli bir konudur. Alan sıkıntısını ortadan kaldırmanın en hızlı, ekonomik ve pratik yolu ise cam bölme sistemleridir.

İşlevsel ve Estetik Bir Ürün Olarak Camın Kullanılması

Son dönemlerde cam malzemenin bölme sistemlerinde kullanılması artış göstermiştir. Cam malzemenin kullanımı ve tasarımında Çağrı İnşaat firması çalışmaları dikkat çekmektedir. Alanında uzman ve deneyimli çok büyük bir ekip ile çalışması bunda etkilidir. 0 alüminyum profiller ile uygulanan cam bölmeler, dayanıklılık özelliği ile de oldukça kalitelidir. Cam malzemesinin bölme sistemlerinde kullanılması sayesinde hem işlevsel hem de estetik yönlerden fayda sağlanır. Opak bir malzeme ile çalışma alanlarını birbirinden ayırmak, işyerini olduğundan daha küçük ve basık algılatacaktır. Ancak cam bölme sistemleri ile hem mekanlar birbirinden ayrılacak hem de alan daha ferah ve büyük algılanacaktır. Bu nedenle artık birçok iş yerinde cam bölme sistemleri tercih ediliyor.

Yalıtım Özelliği De Sağlanmakta

Cam bölme sistemleri ile toplantı salonları, çalışma ofisleri ve ortak çalışma alanları birbirinden ayrılırken, yalıtım da gereken uygulamalar için gerçekleştirilir. Çift cam kullanımı ve diğer yalıtım malzemeleri ile fonksiyonel gereklilikler ihmal edilmez. Eğer yalıtım ihtiyacı yoksa tek cam ile daha estetik çalışmalar gerçekleştirilebilir. Çağrı İnşaat’ın uygulayacağı tüm cam bölme sistemleri, yapılacak ofise göre tasarlanır. Standart bir ürün kullanımından ziyade, özel ölçüler ve tasarımlar aracılığı ile yardımcı olunmaktadır. Cam bölme sistemlerinin uygulanmasında hiçbir kimyasal ürün kullanılmaz. Güvenilir ve sağlıklı bir seçenektir.

Desenli Cam Seçenekleri

Klasik cam kullanımı ile birlikte, desenli ve yarı saydam cam ürünleri de bölme sistemleri için kullanılmaktadır. Aynı şekilde yazılı ve grafiksel tasarım içeren cam bölmeler de ofis dekorasyonuna hareketlilik kazandıracaktır. Renkli camlar da uygulama alternatifleri arasında mevcuttur. Uygulama örneklerini ve detaylarını www.cagriinsaat.com.tr içerisinde incelemek mümkün olacaktır. Çalışılacak ofisin büyüklüğü ne olursa olsun, doğru bir planlama ve uygulama ile gerektiği kadar alan oluşturulması sağlanır.

Özellikle ortak çalışma alanları için çok uygun bir seçenek olan cam bölme sistemleri, ayırma işlevini gerçekleştirirken, mekanın bütünlüğünü ve dekorasyonunu olumsuz bir şekilde etkilemez. Kaliteli çalışma prensibi ve ekonomik bir hizmet anlayışı ile Çağrı İnşaat’ın uygulamaları tüm iş yerleri için uygundur.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Nedir?

Iqos Nedir?

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Güvenilir Mutfak Ekipmanları

Güvenilir Mutfak Ekipmanları

Çağdaş Bir Tavan Sistemi Olarak Baffle Tavan

Çağdaş Bir Tavan Sistemi Olarak Baffle Tavan

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir